Ghost Inspector (1.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Private
be: Прыватны

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Comments
be: Каментары

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Display
be: Паказ

en: Notes
be: Заўвагі

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Year
be: Год

en: Page
be: Старонка

en: API Key
be: Ключ API

en: Heading
be: Загаловак

en: Month
be: Месяц

en: Day
be: Дзень

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Duration
be: Працягласць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Condition
be: Умова

en: Browser
be: Браўзер

en: Apply
be: Ужыць

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Datetime
be: Дата/час
