Ghost Inspector (1.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (36 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Year
bo: ལོ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Day
bo: ཉིན

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
