Ghost Inspector (1.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Private
cs: Soukromé

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Comments
cs: Komentáře

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Display
cs: Zobrazit

en: Notes
cs: Poznámky

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: Year
cs: Rok

en: Page
cs: Stránka

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Month
cs: Měsíc

en: Desc
cs: Sestupně

en: Day
cs: Den

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Duration
cs: Trvání

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Condition
cs: Podmínka

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Author Name
cs: Jméno autora

en: Completed
cs: Dokončené

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Sequence
cs: Sekvence

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Datetime
cs: Datum a čas
