Ghost Inspector (1.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (39 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: Private
da: Privat

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Comments
da: Kommentarer

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Notes
da: Noter

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Year
da: År

en: Page
da: Side

en: Url
da: URL

en: API Key
da: API-nøgle

en: Heading
da: Overskrift

en: Month
da: Måned

en: Desc
da: Faldende

en: Day
da: Dag

en: Optional
da: Valgfrit

en: Duration
da: Varighed

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Condition
da: Betingelse

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Author Name
da: Forfatternavn

en: Completed
da: Gennemført

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Sequence
da: Sekvens

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Email Addresses
da: E-mail-adresser

en: Asc
da: Stigende
