Ghost Inspector (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Private
eu: Pribatua

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Display
eu: Bistaratu

en: Notes
eu: Oharrak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Year
eu: Urtea

en: Page
eu: Orria

en: Url
eu: URLa

en: Month
eu: Hilabetea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Day
eu: Eguna

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Duration
eu: Iraupena

en: Condition
eu: Baldintza

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: Completed
eu: Osatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
