Ghost Inspector (1.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Private
fi: Yksityinen

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Comments
fi: Kommentit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Screenshots
fi: Kuvakaappaukset

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Sync
fi: Synkronoi

en: Display
fi: Näyttö

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Year
fi: Vuosi

en: Page
fi: Sivu

en: Url
fi: Osoite

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Month
fi: Kuukausi

en: Id
fi: Tunniste

en: Day
fi: Päivä

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Duration
fi: Kesto

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Condition
fi: Riippuvuus

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Browser
fi: Selain

en: Author Name
fi: Tekijän nimi

en: Completed
fi: Valmis

en: Apply
fi: Käytä

en: test
fi: testaa

en: Sequence
fi: Sekvenssi

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä
