Ghost Inspector Integrator (1.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Private
gu: ખાનગી

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Year
gu: વર્ષ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Condition
gu: શરત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Sequence
gu: અનુક્રમ
