Ghost Inspector (1.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Private
hr: Privatno

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Comments
hr: Komentari

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Display
hr: Prikaz

en: Notes
hr: Bilješke

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Year
hr: Godina

en: Page
hr: Stranica

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Month
hr: Mjesec

en: Desc
hr: Silazno

en: Day
hr: Dan

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Duration
hr: Trajanje

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Browser
hr: Preglednik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Sequence
hr: Sekvenca

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Asc
hr: Uzlazno
