Ghost Inspector Integrator (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (54 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Private
hu: Rejtett

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Screenshots
hu: Képernyőképek

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Sync
hu: Szinkron

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: Year
hu: Év

en: Page
hu: Oldal

en: Url
hu: Webcím

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Heading
hu: Címsor

en: Month
hu: Hónap

en: Id
hu: Azonosító

en: Desc
hu: Csökk

en: Day
hu: Nap

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Email Body
hu: Email törzse

en: Duration
hu: Időtartam

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Condition
hu: Feltétel

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Browser
hu: Böngésző

en: Author Name
hu: Szerző neve

en: Video
hu: Videó

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: test
hu: teszt

en: Offset
hu: Eltolás

en: Command
hu: Parancs

en: Sequence
hu: Szekvencia

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Email Template
hu: Email sablon

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Statuses
hu: Állapotok

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Datetime
hu: Időbélyeg

en: Viewport
hu: Látómező
