Ghost Inspector (1.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Display
ka: ჩვენება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Year
ka: წელი

en: Page
ka: გვერდი

en: Url
ka: ბმული

en: Month
ka: თვე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Day
ka: დღე

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Condition
ka: პირობა

en: Browser
ka: ბრაუზერი

en: - All -
ka: - ყველა -
