Ghost Inspector (1.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Private
kk: Жеке

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Optional
kk: Міндетті емес
