Ghost Inspector (1.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Display
km: បង្ហាញ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Heading
km: ក្បាល

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
