Ghost Inspector Integrator (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Private
pl: Prywatne

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Comments
pl: Komentarze

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Screenshots
pl: Zrzuty ekranu

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Notes
pl: Notatki

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Year
pl: Rok

en: Page
pl: Strona

en: Url
pl: URL

en: API Key
pl: Klucz API

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Month
pl: Miesiąc

en: Desc
pl: Malejąco

en: Day
pl: Dzień

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Condition
pl: Warunek

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Author Name
pl: Nazwa Autora

en: Video
pl: Wideo

en: Completed
pl: Zakończone

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Sequence
pl: Sekwencja

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Email Template
pl: Szablon e-maila

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: API settings
pl: Ustawienia API

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Datetime
pl: Data i godzina
