Ghost Inspector (1.0.0-rc1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Comments
sq: Komente

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Url
sq: Adresa Url

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: Browser
sq: Shfletuesi
