Ghost Inspector Integrator (1.0.0) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Comments
ast: Comentarios

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Display
ast: Pantalla

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Heading
ast: Encabezáu

en: Optional
ast: Opcional

en: Browser
ast: Restolador
