Ghost Inspector Integrator (1.0.0) - en to et translation catalogue (49 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Private
et: Privaatne

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Comments
et: Kommentaarid

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Screenshots
et: Ekraanitõmmised

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Display
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Year
et: Aasta

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Heading
et: Pealkiri

en: Month
et: Kuu

en: Id
et: ID

en: Desc
et: Kahanev

en: Day
et: Päev

en: Optional
et: Valikuline

en: Duration
et: Kestus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Condition
et: Tingimus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Browser
et: Brauser

en: Author Name
et: Autori Nimi

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Apply
et: Rakenda

en: test
et: testi

en: Offset
et: Nihe

en: Target
et: Siht

en: Sequence
et: Sagedus

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
