Ghost Inspector Integrator (1.0.0) - en to mn translation catalogue (25 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Private
mn: Хувийн

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Display
mn: Харуулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Year
mn: Жил

en: Page
mn: Хуудас

en: Url
mn: Хаяг

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: Browser
mn: Хөтөч

en: Dashboard
mn: Самбар
