Ghost Inspector Integrator (1.0.0) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Comments
nn: Kommentarar

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Notes
nn: Notat

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Year
nn: År

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Month
nn: Månad

en: Day
nn: Dag

en: Optional
nn: Valfri

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: - All -
nn: - Alle -
