Ghost Inspector Integrator (1.0.0) - en to pt translation catalogue (56 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Value
pt: Valor

en: Private
pt: Privado

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: Comments
pt: Comentários

en: On
pt: Ligado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Screenshots
pt: Capturas de ecrã

en: Advanced options
pt: Definições avançadas

en: Date
pt: Data

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Display
pt: Mostrar

en: Notes
pt: Anotações

en: User
pt: Utilizador

en: All
pt: Todos

en: Year
pt: Ano

en: Page
pt: Página

en: Url
pt: URL

en: Off
pt: Desligado

en: API Key
pt: Chave API

en: Heading
pt: Cabeçalho

en: Month
pt: Mês

en: Day
pt: Dia

en: Optional
pt: Opcional

en: Email Body
pt: Email Corpo

en: Duration
pt: Duração

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Condition
pt: Condição

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Browser
pt: Navegador

en: Author Name
pt: Nome do autor

en: Video
pt: Vídeo

en: Completed
pt: Concluído

en: Apply
pt: Aplicar

en: test
pt: teste

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Paragraph
pt: Parágrafo

en: Target
pt: Destino

en: Steps
pt: Passos

en: Sequence
pt: Sequência

en: Dashboard
pt: Painel de controlo

en: Email Template
pt: Template de Email

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeira

en: Last »
pt: Última »

en: Select any filter and click on Apply to see results
pt: Selecione qualquer filtro e clique em Aplicar para ver os resultados

en: Master
pt: Principal

en: Datetime
pt: Data hora

en: Page - Dashboard
pt: Página - Painel
