Ghost Inspector Integrator (1.0.0) - en to th translation catalogue (30 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Display
th: แสดงผล

en: All
th: ทั้งหมด

en: Year
th: ปี

en: Off
th: ปิด

en: Heading
th: หมวดหมู่

en: Month
th: เดือน

en: Day
th: วัน

en: Optional
th: ไม่จำเป็น

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Condition
th: เงื่อนไข

en: Video
th: วีดีโอ

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.

en: Sequence
th: ลำดับ

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
