Ghost Inspector Integrator (1.0.1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: Page
br: Pajenn

en: Sequence
br: Lajad
