Ghost Inspector Integrator (1.0.1) - en to it translation catalogue (49 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Value
it: Valore

en: Private
it: Privato

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Comments
it: Commenti

en: On
it: Acceso

en: Yes
it: Sì

en: Screenshots
it: Anteprime

en: Advanced options
it: Opzioni avanzate

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: Message
it: Messaggio

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Sync
it: Sincronizzate

en: Display
it: Visualizzazione

en: Notes
it: Note

en: User
it: Utente

en: All
it: Tutti

en: Year
it: Anno

en: Page
it: Pagina

en: Off
it: Spento

en: Heading
it: Intestazione

en: Month
it: Mese

en: Desc
it: Disc

en: Day
it: Giorno

en: Optional
it: Opzionale

en: Duration
it: Durata

en: Sort by
it: Ordina per

en: Condition
it: Condizione

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Author Name
it: Nome dell'autore

en: Completed
it: Completato

en: Failed
it: Non riuscito

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: Steps
it: Passi

en: Sequence
it: Sequenza

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Select any filter and click on Apply to see results
it: Seleziona qualsiasi filtro e clicca su Applica per visualizzare i risultati

en: Master
it: Principale

en: Datetime
it: Data e ora

en: Paragraphs
it: Paragrafi
