Ghost Inspector Integrator (1.0.1) - en to ro translation catalogue (52 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Private
ro: Privat

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Comments
ro: Comentarii

en: On
ro: Pornit

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Advanced options
ro: Opțiuni avansate

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Display
ro: Afișaj

en: Notes
ro: Note

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Year
ro: Anul

en: Page
ro: Pagina

en: Url
ro: URL

en: Off
ro: Oprit

en: API Key
ro: Cheie API

en: Month
ro: Lună

en: Desc
ro: Descendent

en: Day
ro: Zi

en: Optional
ro: Opțional

en: Duration
ro: Durată

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Condition
ro: Condiție

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Author Name
ro: Numele autorului

en: Completed
ro: Finalizată

en: Failed
ro: Eșuat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Target
ro: Țintă

en: Steps
ro: Pași

en: Sequence
ro: Secvență

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Email Addresses
ro: Adrese de email

en: Select any filter and click on Apply to see results
ro: Selectați orice filtru și faceți clic pe Aplică pentru a vedea rezultatele

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Datetime
ro: DataTimp

en: basic_html
ro: HTML de bază
