Ghost Inspector Integrator (1.0.1) - en to ta translation catalogue (40 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Private
ta: தனிப்பட்ட

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: On
ta: சரி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Screenshots
ta: திரைநகல்

en: Advanced options
ta: மேம்பட்ட தெரிவுகள்

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Message
ta: செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Display
ta: காட்சி

en: User
ta: பயனர்

en: All
ta: எல்லா

en: Year
ta: வருடம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Url
ta: முகவரி

en: Off
ta: இல்லை

en: Heading
ta: தலைப்பு

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்

en: Optional
ta: விருப்புரிமை

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Condition
ta: நிபந்தனை

en: Browser
ta: உலவி

en: Failed
ta: தோல்வி

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Sequence
ta: வரிசை

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »

en: Datetime
ta: தேதி நேரம்
