Ghost Inspector Integrator (1.0.1) - en to te translation catalogue (32 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Private
te: వ్యక్తిగత

en: Enable
te: చేతనించు

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Screenshots
te: తెర దృశ్యాలు

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Display
te: చూపు

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Page
te: పేజీ

en: Month
te: నెల

en: Day
te: రోజు

en: Optional
te: ఐచ్చికం

en: Duration
te: నిడివి

en: Condition
te: నియమం

en: Browser
te: విహారిణి

en: Author Name
te: రచయిత పేరు

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Sequence
te: క్రమం

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
