Ghost Inspector Integrator (1.0.1) - en to ur translation catalogue (22 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Private
ur: نجی

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Comments
ur: تبصرے

en: On
ur: آن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Condition
ur: شرط

en: Sequence
ur: ترتیب

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
