Ghost Inspector Integrator (1.0.1) - en to cy translation catalogue (30 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Comments
cy: Sylwadau

en: On
cy: Ymlaen

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Advanced options
cy: Dewisiadau uwch

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Display
cy: Dangos

en: User
cy: Defnyddiwr

en: All
cy: I gyd

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Page
cy: Tudalen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Month
cy: Mis

en: Day
cy: Dyddiad

en: Optional
cy: Dewisol

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
