Ghost Inspector Integrator (1.0.1) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Day
ga: Lá

en: Completed
ga: Déanta

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Dashboard
ga: Deais
