Ghost Inspector Integrator (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Private
gl: Privado

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Comments
gl: Comentarios

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Display
gl: Visualización

en: Notes
gl: Notas

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Year
gl: Ano

en: Page
gl: Páxina

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Month
gl: Mes

en: Day
gl: Día

en: Optional
gl: Opcional

en: Duration
gl: Duración

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Condition
gl: Condición

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Browser
gl: Navegador

en: Completed
gl: Completado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Sequence
gl: Secuencia

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
