Ghost Inspector Integrator (1.0.1) - en to ht translation catalogue (16 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: On
ht: Ouvè

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Desc
ht: Des

en: Author Name
ht: Non otè a

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
