Ghost Inspector Integrator (1.0.0) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Year
hy: Տարի

en: Page
hy: Էջ

en: Month
hy: Ամիս

en: Day
hy: Օր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: Author Name
hy: Հեղինակի անուն

en: Sequence
hy: Հերթականություն

en: Dashboard
hy: Վահանակ
