Ghost Inspector Integrator (1.0.1) - en to kn translation catalogue (37 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Private
kn: ಖಾಸಗಿ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Advanced options
kn: ಮುಂದುವರೆದ ಶೇಖರಣಾ ಆಯ್ಕೆಗಳು.

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Day
kn: ದಿನ

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Condition
kn: ಪರಿಸ್ಥಿತಿ

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Target
kn: ಗುರಿ

en: Command
kn: ಆದೇಶ
