Ghost Inspector Integrator (1.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Private
lv: Privāts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Comments
lv: Komentāri

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Display
lv: Ekrāns

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Year
lv: Gads

en: Page
lv: Lapa

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Month
lv: Mēnesis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Day
lv: Diena

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Duration
lv: Ilgums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Author Name
lv: Autora vārds

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Sequence
lv: Secība

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Email Template
lv: E-pasta veidne

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
