Ghost Inspector Integrator (1.0.1) - en to mr translation catalogue (29 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Private
mr: खाजगी

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Display
mr: दाखवा

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Year
mr: वर्ष

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Month
mr: महिना

en: Day
mr: दिवस

en: Optional
mr: पर्यायी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Condition
mr: अट

en: Sequence
mr: अनुक्रम
