Ghost Inspector Integrator (1.0.0) - en to nl translation catalogue (56 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: Private
nl: Privé

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Comments
nl: Reacties

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Screenshots
nl: Schermafbeeldingen

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Sync
nl: Synchroniseren

en: Display
nl: Weergeven

en: Notes
nl: Notities

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: Year
nl: Jaar

en: Page
nl: Pagina

en: Url
nl: URL

en: Off
nl: Uit

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Heading
nl: Koptekst

en: Date Created
nl: Aanmaakdatum

en: Month
nl: Maand

en: Id
nl: ID

en: Desc
nl: Aflopend

en: Day
nl: Dag

en: Optional
nl: Optioneel

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Author Name
nl: Auteursnaam

en: Completed
nl: Voltooid

en: Apply
nl: Toepassen

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Target
nl: Doel

en: Command
nl: Commando

en: Steps
nl: Stappen

en: Sequence
nl: Volgorde

en: Email Template
nl: E-mailsjabloon

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Email Addresses
nl: E-mailadressen

en: API settings
nl: API-instellingen

en: Select any filter and click on Apply to see results
nl: Selecteer een van de filters en klik op 'Toepassen' om het resultaat te zien

en: Asc
nl: Oplopend

en: Datetime
nl: Datumtijd

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
