Ghost Inspector Integrator (1.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (50 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Value
pt: Valor

en: Private
pt: Privada

en: Enable
pt: Habilitar

en: Disable
pt: Desabilitar

en: Comments
pt: Comentários

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Screenshots
pt: Capturas de Tela

en: Date
pt: Data

en: Reset
pt: Redefinir

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Configurações

en: Sync
pt: Sincronizar

en: Display
pt: Exibição

en: Notes
pt: Notas

en: User
pt: Usuário

en: All
pt: Tudo

en: Year
pt: Ano

en: Page
pt: Página

en: Url
pt: URL

en: API Key
pt: Chave de API

en: Heading
pt: Cabeçalho

en: Month
pt: Mês

en: Desc
pt: Decrescente

en: Day
pt: Dia

en: Optional
pt: Opcional

en: Email Body
pt: Corpo do email

en: Duration
pt: Duração

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Condition
pt: Condição

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Browser
pt: Navegador

en: Author Name
pt: Nome do Autor

en: Completed
pt: Concluído

en: Apply
pt: Aplicar

en: test
pt: teste

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Command
pt: Comando

en: Sequence
pt: Sequência

en: Dashboard
pt: Painel

en: Test name
pt: Nome do teste

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeiro

en: Last »
pt: Último »

en: Variable Name
pt: Nome da Variável

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: Datetime
pt: Data e hora
