Ghost Inspector Integrator (1.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (54 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Private
ru: Приватный

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Comments
ru: Комментарии

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Screenshots
ru: Снимки экрана

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: Sync
ru: Синхронизация

en: Display
ru: Отображение

en: Notes
ru: Примечания

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Year
ru: Год

en: Page
ru: Страница

en: Url
ru: Url-адрес

en: API Key
ru: Ключ API

en: Heading
ru: Заголовок

en: Month
ru: Месяц

en: Desc
ru: По убыванию

en: Day
ru: День

en: Optional
ru: Необязательно

en: Email Body
ru: Содержимое письма

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Condition
ru: Условие

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Browser
ru: Браузер

en: Author Name
ru: Имя автора

en: Video
ru: Видео

en: ACTIVE
ru: АКТИВНЫЙ

en: Completed
ru: Завершено

en: Apply
ru: Применить

en: test
ru: тест

en: Offset
ru: Пропустить

en: Command
ru: Команда

en: Sequence
ru: Последовательность

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: Execution Time
ru: Время выполнения

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Statuses
ru: Статусы

en: API settings
ru: Параметры API

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Datetime
ru: Дата
