Ghost Inspector Integrator (1.0.0) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Private
sk: Súkromné

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Comments
sk: Komentáre

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Display
sk: Zobraziť

en: Notes
sk: Poznámky

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Year
sk: Rok

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Heading
sk: Nadpis

en: Month
sk: Mesiac

en: Desc
sk: Zostupne

en: Day
sk: Deň

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Email Body
sk: Text e-mailu

en: Duration
sk: Trvanie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Condition
sk: Podmienka

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Completed
sk: Ukončená

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Target
sk: Cieľ

en: Sequence
sk: Sekvencia

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Datetime
sk: Dátum a čas
