Ghost Inspector Integrator (1.0.0) - en to sv translation catalogue (54 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Private
sv: Privat

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Comments
sv: Kommentarer

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Sync
sv: Synkronisera

en: Display
sv: Visa

en: Notes
sv: Anteckningar

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Year
sv: År

en: Page
sv: Sida

en: Url
sv: URL

en: Off
sv: Av

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Heading
sv: Rubrik

en: Date Created
sv: Datum Skapad

en: Month
sv: Månad

en: Desc
sv: Fallande

en: Day
sv: Dag

en: Optional
sv: Valfritt

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Condition
sv: Villkor

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Author Name
sv: Författarnamn

en: Completed
sv: Slutförd

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Target
sv: Mål

en: Steps
sv: Steg

en: Sequence
sv: Sekvens

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Select any filter and click on Apply to see results
sv: Välj valfritt filter och klicka på applicera för att se resultaten.

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Datetime
sv: Tidsdatum

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
