Ghost Inspector Integrator (1.0.1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Advanced options
ta: உயர்தர தெரிவுகள்

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Optional
ta: விருப்பத் தெரிவு
