Gif Player Field (2.0.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Display
is: Sýna

en: Mode
is: Hamur

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð
