Gif Player Field (2.0.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Display
lt: Rodymas

en: Mode
lt: Būdas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Maximum upload size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: File directory
lt: Failo aplankas

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Reference method
lt: Referencinis metodas
