Gif Player Field (2.0.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Field
mn: Талбар

en: False
mn: Худал

en: Display
mn: Харуулах

en: Mode
mn: Горим

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
