Gif Player Field (2.0.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: False
th: เท็จ

en: Display
th: แสดงผล

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Video
th: วีดีโอ

en: Allowed file extensions
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: Maximum upload size
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด
