Gif Player Field (2.0.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Field
cy: Maes

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Display
cy: Dangos

en: Mode
cy: Modd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Maximum upload size
cy: Maint mwyaf llwytho i fyny
