Gif Player Field (2.0.2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Mode
el: Τρόπος

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: Maximum upload size
el: Μέγιστο μέγεθος υποβολής

en: File directory
el: Κατάλογος αρχείων

en: Progress indicator
el: Δείκτης προόδου

en: Reference method
el: Μέθοδος αναφοράς
