Gif Player Field (2.0.2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Progress indicator
gu: પ્રગતિ સૂચક

en: Reference method
gu: સંદર્ભ પદ્ધતિ
