Gif Player Field (2.0.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Display
te: చూపు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
