Gif Player Field (2.0.3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ
