Gif Player Field (2.0.3) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Label
pt: Etiqueta

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Display
pt: Mostrar

en: Mode
pt: Modo

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Video
pt: Vídeo

en: Allowed file extensions
pt: Extensões de ficheiro permitidas

en: Maximum upload size
pt: Tamanho máximo do carregamento de ficheiros

en: File directory
pt: Diretório de ficheiros

en: Progress indicator
pt: Indicador de progresso

en: Reference method
pt: Método de referência

en: Enable Description field
pt: Ativar campo Descrição

en: File selection handler settings
pt: Configurações do handler de seleção de ficheiros
